Carrière

Bij LINQ werken studenten aan hun carrière. Tijdens hun hele studententijd. Al vanaf hun eerste jaar ontwikkelen zij allerlei competenties door het werken met studenten in verschillende poules. Vervolgens komen de talenten terecht in onze talentships  voor (bijna) afgestudeerden, waar ze worden klaargestoomd voor het ‘echte’ werk. Wil je talenten al binden aan je bedrijf voor ze afgestudeerd zijn? Vis dan in onze kweekvijver.

'Goede mensen kennen goede mensen.'

Cases

LINQ biedt al 15 jaar lang slimme oplossingen. Dat is waar we goed in zijn. Klik op de bedrijfslogo’s voor verhalen. Ook een uitdaging? Mail marit.visscher@linq.nl voor een oplossing.

'Als je doet wat je gisteren deed, dan krijg je wat je altijd kreeg.'

10 Q-test

  • De 10 Q-test meet het aantal mijlpalen die je op carrièregebied hebt bereikt. Q’s zijn behaalde carrièrefacts die wij gebruiken als basisnorm om talent te scouten. Daarna begint de echte uitdaging. Het ontwikkelen van talent via werk.

'Magic is something you make.'

'Be open to whatever comes next.'

Team

LINQ bestaat uit netwerkers. Vaste medewerkers, maar bovenal LINQERS. De poortwachters van talentvolle netwerken. Ook deel uitmaken van het LINQ team? Mail marit.visscher@linq.nl waarom.

  • Rose van Rooijen

    LINQER

    C.S. Veritas

    rose.van.rooijen@linqstudent.nl

  • Ingrid Brokke

    LINQER

    R.K.S.V. Albertus Magnus

    ingrid.brokke@linqstudent.nl

  • Kalle1

    Kalle Mossink

    Finance / P&O

    020 – 772 4606

    kalle.mossink@linq.nl

  • Anneloes op site 3

    Anneloes Dimmendaal

    Junior Accountmanager

    020 – 772 4606

    amsterdam@linq.nl

  • Cees1

    Anne Vijfhuize

    Junior Marketeer & Poulemanager

    020 – 772 4606

    marketing@linq.nl

  • Sjeel vierkant

    Sjeel Tienstra

    LINQER Coördinator  / Marketing

    020 – 772 4606

    sjeel.tienstra@linq.nl

  • Jonnegoede4

    Jonne Scholten

    LINQER

    L.A.N.X.

    jonne.scholten@linqstudent.nl

  • kieke 1

    Kieke Swager

    PROJECTMANAGER KLM OPEN

    U.V.S.V. / N.V.V.S.U.

    klmopen@linqstudent.nl

  • Lenneke6

    Lenneke Kraak

    LINQER

    Minerva

    lenneke.kraak@linqstudent.nl

  • sophie goede 3

    Sophie van Weegen

    LINQER

    L.A.N.X.

    sophie.van.weegen@linqstudent.nl

  • Anne-Roos op site

    Anne-Roos van Bourgondiën

    Key Accountmanager

    020 – 772 4606

    rai@linq.nl

  • Ria2

    Anne Hesselink

    LINQER

    U.V.S.V./N.V.V.S.U.

    anne.hesselink@linqstudent.nl

  • wietske site

    Wietske van Nispen

    LINQER

    A.S.C. / A.V.S.V.

    Wietske.van.nispen@linqstudent.nl

  • annevanrenssengeode

    Anne van Renssen

    LINQER

    Unitas S.R.

    anne.van.renssen@linqstudent.nl

  • Bodhi site

    Bodhi Maas

    LINQER

    Venae

    bodhi.maas@linqstudent.nl

  • Marit4

    Marit Visscher

    Algemeen Directeur

    020 – 772 4606

    marit.visscher@linq.nl

Contact

LINQ

Keizersgracht 560

1017 EM Amsterdam

020 – 772 4606

info@linq.nl

INSCHRIJVEN